Wybór odpowiedniego chirurga plastycznego do liftingu brwi

Zanim zdecydujesz się na operację plastyczną, niezbędna jest konsultacja z odpowiednim lekarzem. Przed pójściem pod nóż konieczna jest konsultacja z chirurgiem plastycznym. Lekarz będzie w stanie doradzić, jakie procedury najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom i pomoże wybrać ten właściwy. Głównym powodem, dla którego ludzie decydują się na lifting brwi, jest to, że nie są zadowoleni ze swoich naturalnych brwi lub utracili je z czasem z powodu starzenia się, choroby lub stresu.

Jakie są zalety liftingu brwi

Lifting brwi ma wiele korzyści. Pomaga zmniejszyć oznaki starzenia i zmarszczki, zmniejszyć widoczność worków pod oczami i cieni oraz poprawić ogólną symetrię. Najczęstszym sposobem na podniesienie brwi jest zabieg zwany blefaroplastyką. Procedura zwykle trwa około dwóch godzin i jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym z łagodnym środkiem uspokajającym. Podnoszenie brwi można wykonać w jednej sesji lub w kilku sesjach, w zależności od tego, czego oczekujesz od doświadczenia. Wielu pacjentów decyduje się na pojedynczą sesję, ponieważ jest mniej inwazyjna, ale jeśli potrzebujesz więcej czasu na wyleczenie, możesz zaplanować więcej sesji później.

Lifting brwi: wszystko, co musisz o nim wiedzieć i jak najlepiej go zdobyć

Lifting brwi to zabieg kosmetyczny, który można wykonać w salonie lub w domu przy pomocy kilku narzędzi. Jest często używany, aby Twoje brwi wyglądały na pełniejsze i bardziej naturalne. Lifting brwi to stosunkowo nowa technika, która w ostatnich latach zyskała na popularności. Jest to najczęstsza procedura poprawiania brwi, która istnieje od początku XXI wieku. Procedura polega na przycięciu części włosków na brwiach, aby wydawały się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze.

Historia liftingu brwi i jak stały się popularne

Lifting brwi powstał po raz pierwszy w XX wieku, ale dopiero w latach 80. XX wieku stał się bardziej popularny. Pierwszy lifting brwi został opracowany przez francuskiego dermatologa, dr Jean-Louisa Sebagha w 1987 roku. Użył on paska materiału do zszywania, aby unieść brwi i nadać im bardziej młodzieńczy wygląd. Podnoszenie brwi stało się bardzo popularne w ostatnich latach, zwłaszcza wśród celebrytów. Sugerowano, że jest to spowodowane rosnącą presją społeczeństwa, aby ludzie mieli młodzieńczy wygląd. Zabieg liftingu brwi to szybki i stosunkowo bezbolesny zabieg, który może trwać od 45 minut do trzech godzin, w zależności od wielkości podnoszonego obszaru. Lifting brwi trwa zwykle mniej niż godzinę i często wiąże się ze znieczuleniem miejscowym, podczas gdy w bardziej skomplikowanych zabiegach stosuje się znieczulenie ogólne.