Przeżyj niezapomnianą przygodę: skok ze spadochronem w Poznaniu

Niepowtarzalne uczucie spadania

Mijające chmury, szum powietrza i niepowtarzalne uczucie spadania doświadczasz tylko skacząc ze spadochronem. Przeżyj niezapomnianą przygodę w Poznaniu. Samodzielny skok ze spadochronem to niewyobrażalne wrażenia. Możesz doświadczyć jak to jest być na obłokach, które aż się proszą, żeby je przetestować. Przed Tobą całe spektrum doznań związanych z najbardziej ekscytującym sposobem na lądowanie – skokiem ze spadochronem.

Ucz się skakania ze spadochronem

Każdy skok ze spadochronem musi być przygotowany. Zanim wszystko będzie gotowe, musisz przejść krótkie szkolenia i uzyskać certyfikat skoku ze spadochronu. Uzyskać go możesz w jednej z szkół skoków ze spadochronem w Poznaniu, które specjalnie zadbają o to, byś w pełni bezpieczny i odpowiedzialny przeżył niezapomniane przeżycie.

Szkolenie skoków ze spadochronem to jedyne 7 godzin, podczas których nauczysz się podstaw teoretycznych i praktycznych. Dowiesz się jak działa spadochron, jak go otworzyć i jak bezpiecznie lądować. Przed wykonaniem skoku ze spadochronu przejdziesz też trening w komorze aerodynamicznej, dzięki któremu lepiej przygotujesz się do skoku.

Doświadczony instruktor

Podczas skoku będziesz miał doświadczonego instruktora, który zadba o Twoje bezpieczeństwo. Instruktor będzie z Tobą w kabinie samolotu podczas lotu i skoku, a także na ziemi, gdzie będzie Cię witał po skoku. Nauczy Cię jak przygotować się do skoku, jak się zachować, żeby skok był jak najbardziej bezpieczny.

Ekscytująca wyprawa w przestworza

Kiedy już będziesz przygotowany, możesz wsiąść do samolotu i rozpocząć wyprawę w przestworza. Samolot wystartuje z lotniska w Poznaniu i wzniesie Cię na wysokość od 4000 do 5000 metrów. Lot trwa od 10 do 20 minut, a po drodze będziesz miał okazję ujrzeć widoki z góry – miasto Poznań, jego okolice oraz całą okoliczną naturę.

Otwórz swój spadochron

Kiedy będziesz blisko wyznaczonego punktu skoku, instruktor otworzy klapę samolotu i będziesz miał okazję przetestować swoją odwagę. Nagle zaczniesz się zsuwać w dół, aż w końcu wyczujesz moment, kiedy musisz otworzyć swój spadochron. Poczujesz uczucie wolności i wolnego lotu w powietrzu.

Lądujesz bezpiecznie

Kiedy będziesz już blisko ziemi, instruktor przygotuje Cię do bezpiecznego lądowania. Zbliżając się do lądowiska wyregulujesz swój spadochron, aby zmniejszyć szybkość i wylądować jak najbliżej wyznaczonego punktu. Kiedy już będzie po wszystkim, zapamiętasz sobie ten niezapomniany skok.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas skoków ze spadochronem. Przed skokiem będziesz musiał przejść krótkie szkolenie w jednej z szkół skoków w Poznaniu. Pamiętaj, że skoki wykonywane samodzielnie są zabronione. Podczas skoku będzie Ci towarzyszył doświadczony instruktor, który zadba o Twoje bezpieczeństwo.

Świetna zabawa z niesamowitymi widokami

Skok ze spadochronem to świetna zabawa i niesamowite widoki. Podczas skoku będziesz miał okazję zobaczyć z lotu ptaka niesamowite widoki i uczucie wolności. Po skoku czeka Cię jeszcze jedna atrakcja – uroczyste świętowanie powrotu na ziemię.

Odpowiednie ubranie

Skok ze spadochronem w Poznaniu to przygoda, której trzeba się odpowiednio przygotować. Podczas skoku będziesz musiał założyć specjalny strój skoczka, który zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort. Strój skoczka składa się z kombinezonu, rękawic, butów i kasku.

Przeżyj niezapomnianą przygodę

Skok ze spadochronem to przygoda, na którą trzeba się odpowiednio przygotować. Po krótkim szkoleniu i ubraniu w odpowiedni strój skoczka, możesz wsiąść do samolotu w Poznaniu i wykonać swój pierwszy skok. Ekscytująca wyprawa w przestworza, widoki z lotu ptaka i niesamowite uczucie spadania – to wszystko czeka Cię podczas skoku ze spadochronem w Poznaniu.