szkoła wizażu i stylizacji rzeszów

Szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie – jakie kształcenie oferuje ?

Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie jest prywatną placówką oferującą profesjonalne kształcenie w zakresie wizażu i stylizacji. Szkoła posiada ugruntowaną kadrę pedagogiczną, na którą składają się doświadczeni fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie. Szkoła oferuje również różne kursy, takie jak: makijaż dla panny młodej, makijaż do sesji zdjęciowych, makijaż do programów telewizyjnych itp. Czas trwania kursu: 3 miesiące.

Szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie – czy szkoła ta oferuje kształcenie dla osób z całego świata ?

Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to szkoła oferująca kursy dla osób, które chcą pracować w dziedzinie wizażu i stylizacji. Zobacz też https://artystycznaalternatywa.pl/kursy-w-rzeszowie/  po więcej informacji. Szkoła zapewnia profesjonalne szkolenia dla studentów z całego świata. Została założona przez dwie polskie siostry, Annę i Monikę Krawczyk, które mają wieloletnie doświadczenie w pracy jako wizażystki. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to instytucja oferująca szereg kursów dla osób chcących pracować jako wizażyści, styliści, fryzjerzy i nie tylko. Szkoła istnieje od 15 lat i liczy ponad 400 uczniów. W szkole uczy również ponad 60 nauczycieli. Szkoła oferuje różne zajęcia dla osób, które chcą pracować w branży kosmetycznej. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie mieści się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 1/3 w Rzeszowie. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to szkoła dająca studentom możliwość poznania branży wizażu. Szkoła oferuje szereg kursów, od lekcji makijażu, lekcji stylizacji włosów, a nawet kursu, jak zostać profesjonalną modelką. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to jedna z najlepszych szkół dla tych, którzy chcą nauczyć się zawodu profesjonalnego wizażysty lub stylisty fryzur.

Szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie – czego dodatkowo można się nauczyć ?

Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie daje możliwość zdobycia umiejętności potrzebnych do pracy w branży kosmetycznej. Studenci mogą nauczyć się, jak zrobić makijaż, fryzury lub kunszt makijażu. Ponadto mogą również uczyć się o marketingu, zarządzaniu przedsiębiorstwem i przedsiębiorczością. Umiejętności te są ważne dla każdego, kto chce rozpocząć własną działalność gospodarczą lub pracować jako przedsiębiorca po ukończeniu studiów. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to miejsce, w którym dowiesz się wszystkiego o wizażu, stylizacji włosów, modzie i fotografii. Znajduje się w centrum miasta, przy ul. Krakowskie Przedmieście 18. Do szkoły można dojechać na dwa sposoby: samochodem lub komunikacją miejską. Jeśli przyjeżdżasz samochodem, musisz zaparkować samochód na ul. Staszica lub ul. Grodzkiej i dojść pieszo około 10 minut. Jeśli przyjeżdżasz komunikacją miejską, wsiądź w tramwaj nr 1 z Placu Zawiszy Czarnego lub Placu Unii Lubelskiej i wysiądź na przystanku Krakowskie Przedmieście 18.