szkoła wizażu i stylizacji rzeszów

Szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie – dla kogo otwarta jest taka szkoła ?

Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to prywatna szkoła oferująca kursy z zakresu wizażu, stylizacji i fryzur. Szkoła istnieje od ponad 15 lat i cieszy się dobrą opinią. Szkoła jest otwarta dla każdego, kto chce doskonalić swoje umiejętności w branży beauty, niezależnie od wieku czy płci. Oferowane są dwa rodzaje kursów: kursy dzienne i kursy wieczorowe. Kurs dzienny trwa 12 tygodni i kosztuje 5000 zł. Kurs wieczorowy trwa 10 tygodni i kosztuje 3000 zł.

Szkoła wizażu i stylizacji w Rzeszowie – kogo kształci taka szkoła ?

Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to szkoła kosmetyczna kształcąca przyszłych stylistów i wizażystów. Szkoła oferuje szeroki wachlarz kursów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Szkoła Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie to szkoła kosmetyczna kształcąca przyszłych stylistów i wizażystów. Szkoła oferuje duży wachlarz kursów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Szkoła Wizażu i Stylizacji mieści się przy ul. Piotrkowskiej 164 w Rzeszowie. Można tam dojechać autobusem linii 203 z przystanku przy ul. Krakowskiej, która znajduje się w pobliżu rogu ul. Krakowskiej i ul. Łowicka w centrum Rzeszowa. Podróż trwa około 20 minut, więc jeśli chcesz zapisać się na zajęcia przed godziną 11:00 (termin zapisów), powinieneś być na miejscu około godziny 10:00. Jeśli przyjeżdżasz spoza centrum miasta, wsiądź w dowolny autobus, który jedzie na Plac Centralny lub Plac Wolności i wysiądź na przystanku numer 874.

Szkoła wizażu w Rzeszowie – na co pomaga krem pod oczy ?

Krem pod oczy to produkt kosmetyczny stosowany na skórę wokół oczu. Pomaga redukować lub zapobiegać zmarszczkom, suchości, cieniom pod oczami i obrzękom. Skóra wokół oczu jest delikatna i wrażliwa i wymaga szczególnej pielęgnacji. Kremy pod oczy są zaprojektowane tak, aby były lekkie, nietłuste i łatwo wchłaniane przez skórę. Kremy pod oczy są dostępne w różnych formułach, takich jak krem nawilżający, serum, żel lub balsam. Kremy pod oczy zazwyczaj nakłada się delikatnymi ruchami wklepującymi, zaczynając od wewnętrznego kącika oka w kierunku jego zewnętrznego kącika. Krem jest następnie delikatnie wygładzany na obu brwiach i pod oczami, a następnie wcierany w drobne zmarszczki wokół oczu opuszkami palców małymi okrężnymi ruchami.